KAMEROVÉ SYSTÉMY

Pro ochranu a kontrolu prostoru kolem Vašeho rodinného domu, nebo firmy nabízíme kamerový systém, který budete snadno ovládat přes mobilní telefon.

Nabízíme kamerové systémy od prověřeného výrobce DAHUA nebo HIKVISION. Můžete snadno zkontrolovat, zda je doma nebo ve firmě vše v pořádku.

Kamery mají také psychologický efekt a pachatele odradí, pokud vidí že jsou na domě nainstalovány.

Záznamové zařízení pro kamerový systém připojíme k Vašemu rozvodu počítačové sítě takže obraz z kamer můžete sledovat jak z mobilu, tak z tabletu nebo počítače. Naše kamery mají citlivý snímací čip, takže detailní obraz poskytují jak ve dne tak v noci. V případě naprosté tmy se zapne noční vidění s infra přísvitem.

Kamerové systémy a legislativa

Kamerové systémy pro rodinné domy je nutno provozovat dle platné legisltivy GDPR. Ta určuje, že vlastní pozemek můžete sledovat jak chcete. Okolí je pak možné nahrávat v přiměřené míře, což znamená těsné okolí plotu a podobně.

Kamerové systémy se záznamem

Vyplňte formulář níže a my Vás budeme obratem kontaktovat. Vypracování nabídky je nezávazné.

Popište co nejpodrobněji situaci a důvod nasazení kamer, zabezpečení objektu alarmem nebo přístupovým systémem.

Položte si otázku, co vlastně od zabezpečení očekáváte ? Například na vjezdu do firmy chcete v kamerovém systému detailně vidět SPZ, pro parkoviště ale stačí celkový přehled. Jiný příklad je ochrana obchodu, kde stačí dvě pohybové čidla a podobně. Lépe pro Vás připravíme nabídku přesně na míru.

Pokud nevíte detaily, vůbec nevadí – zavoláme Vám a domluvíme se na prohlídce přímo u Vás. Na základě prohlídky Vám doporučíme vhodné varianty pro zabezpečení Vašeho majetku.